Música 70s Gratis

Música 70s Gratis 1.2

Pobieraj i słuchaj muzyki app Bezpłatne 70.

Pobieraj i słuchaj muzyki app Bezpłatne 70.

Pobieraj i słuchaj muzyki app Bezpłatne 70. Radio online. Zebraliśmy się w tej górnej płyty rezonansowej najbardziej słuchane stacje radiowe z internetu, na którym nadawany jest popularną muzykę z lat siedemdziesiątych. Wszystkie stacje radiowe są żywe strumienie i można słuchać ich w dowolnym momencie i wszędzie. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Darmowe radio transmisji na żywo różnych gatunków muzycznych, takich jak muzyka disco, rock and roll, jazz, funk, itp Jeśli lubisz wielkie przeboje z lat 70-tych, lub jeśli są nostalgiczne, ta aplikacja radio internetowe jest dla Ciebie. Istnieje wiele stacji radiowych grających tylko największe przeboje najpopularniejszych artystów i zespołów z całego świata. Setki najpopularniejszych artystów z lat 70. i tysiące wysokiej jakości najlepszych piosenek.

Głównym symbolem 1970 jest muzyka disco. Ten czas był bardzo popularny przez dyskotek. Ta nowa aplikacja on-line radia ma wybór stacji radiowych nadających się do słuchania on-line bezpośrednio na Android. Dzięki transmisje, 70. są po prostu kliknij z dala od ciebie. Darmowe stacje radiowe nadawane na żywo wysokiej jakości muzykę, co było popularne w tym czasie. Ciesz hip hop, hard rock, country, R n B, blues rock, punk i wiele więcej. To był jeden potężny razem z darmowymi stylów muzycznych. Teraz, dzięki technologii i szybkim łączem internetowym, oldies oraz nowej generacji wiekowej mogą słuchać na żywo i za darmo muzyki z lat siedemdziesiątych. Najlepsze bezpłatne muzyki online w telefonie komórkowym z jednym dotknięciem klawiatury. Nowe 70. Radio jest najbardziej wszechstronny i łatwy w użyciu aplikacja radia internetowego. Dzięki żywo strumieni, rock online w przeszłości jest kliknięcie od Ciebie. Ciesz transmisji na żywo gdziekolwiek jesteś.

Darmowe 70. Radiostacje muzyczne aplikacja oferuje najbardziej słuchał i najlepsze Euro stacji radiowych online tańca z całego świata. To jest najlepsza aplikacja radio FM www z najbardziej popularnych piosenek z gatunku disco. Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać radia na urządzeniu z systemem Android. Ciesz transmisje. Ta świetna aplikacja muzyka radio jest wielki zbiór starannie zbierane i najbardziej popularnych stacji radiowych z internetu. Jeśli szukasz najlepszych muzycznych hitów lat 70., po prostu chwyć ten najgorętszy aplikację Radio online z live streaming. W 70. wolnej muzyki aplikacji można słuchać ulubionych artystów i zespoły muzyczne z najgorętszych tym czasie. Muzyka z radia siedemdziesiątych aplikacji jest najlepszym sposobem, aby posłuchać najnowszych przebojów muzycznych, najlepszych, wiadomości, rozmów, pokazuje, jak również wiadomości sportowe i informacje o pogodzie. Posłuchaj fantastyczną muzykę lat 70-tych w Internecie na: 181.FM - 70, 1.FM - ABSOLUTE 70-POP RADIO, 70 trafi w San Francisco !, Big R Radio - Rock klasyczny, 1.FM - DISCO BALL RADIO, SoftRockRadio.net - Classic Miękkie Skała (Soft Rock Radio), Ultimate 70-radio, .RADIO 70. SOK, Abacus.fm Łatwe 70s, All Stars 70-GoFM - Classic Album rock, 70s, AceRadio.Net gładkie - Super 70s i wiele innych fajnych radia darmowe.

Wymagania:

* Aplikacja wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowych w określonym czasie aplikacji * Udostępnij przez sieci społeczne * Przycisk Więcej aplikacji do zbadania innych stacji radiowych

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Música 70s Gratis

Download

Música 70s Gratis 1.2